Ajax Fibra Hub Hybrid (2G)- Гібридна централь системи безпеки, біла

Hub Hybrid – перша централь Ajax із підтримкою бездротових пристроїв Jeweller і нових дротових пристроїв лінійки Fibra. Поєднання цих технологій дає змогу створювати комплексний захист об’єктів без огляду на розмір, металеві та бетонні перекриття. Захист підсилюють інформативні сповіщення, фотоверифікація тривог, повний контроль системи в реальному часі через застосунок та сценарії автоматизації.
Роздрібну ціну можна дізнатись безпосередньо в менеджера нашої компанії. Придбати пристрої Ajax Fibra можливо лише разом з монтажем, адже систему безпеки дротового типу від Ajax встановлюють лише акредитовані партнери, які пройшли навчання та отримали сертифікацію. Вартість монтажу прораховується окремо.

Ціна без знижки:

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Дротова технологія зв’язку Fibra дозволяє створювати незалежні лінії з провідних пристроїв довжиною до 2 км. Загалом може бути до 8 незалежних ліній в одній системі, що мінімізують потенційні збитки від пошкоджень на лінії.
Ajaх Hub Hybrid підтримує до 100 дротових та бездротових пристроїв Ajax.
До Hub Hybrid можна підключити до 5 ретрансляторів з дальністю зв’язку до 1800 метрів – за допомогою радіозв’язку або кабелем через Ethernet.
Завдяки спеціальному радіопротоколу Wings, Hub Hybrid підтримує бездротові датчики руху MotionCam та MotionCam Outdoor.

Версія із стільниковим модулем 2G;

8 ліній для підключення дротових пристроїв Fibra;

3 незалежні канали зв’язку;

Фотоверифікація тривог за 9 секунд;

До 3,5 діб роботи системи від резервної батареї хаба;

Топологія кільця проти саботажу;

Віддалене управління та налаштування;

Сценарії автоматизації.

Монтаж та встановлення охоронної сигналізації дротового типу

  • Прокладання кабелів дротової сигналізації потрібно виконувати відповідно до розроблених правил і норм. Нехтування правилами може призвести до збоїв, помилкових тривог та некоректної роботи охоронної сигналізації. У процесі встановлення також враховуються рекомендації виробника обладнання, що використовується.
  • Систему безпеки дротового типу від Ajax встановлюють лише акредитовані партнери, які пройшли навчання та отримали сертифікацію.
  • Вибирати оптимальну комплектацію охоронних пристроїв для будівлі теж має професіонал. Він знає, які саме пристрої потрібно встановити для максимального захисту об’єкта, як і місця для монтажу цих пристроїв.
  • Відгуки

    Відгуків немає, поки що.

    Будьте першим, хто залишив відгук “Ajax Fibra Hub Hybrid (2G)- Гібридна централь системи безпеки, біла”“

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.