Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 Plus чорна

Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 Plus – це потужний елемент системи безпеки Ajax. Пристрій контролює роботу всіх датчиків і миттєво відправляє сигнал тривоги власнику оселі. Hub 2 Plus оснащено комунікаційним модулем з чотирма незалежними каналами та підтримкою швидкісних мереж LTE. Підтримує датчики з фотофіксацією MotionCam. Обслуговує підключення до 100 камер.

Забезпечує дальність зв’язку з датчиками Ajax до 2 000 м. по радіопротоколу Jeweller, робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Вбудовані модулі Wi-Fi, GSM, LTE і Ethernet. Може працювати без електроживлення до 16 годин на вбудованому акумуляторі Li-Ion 3 А*ч. Операційна система OS Malevich дозволяє створити 25 груп охорони і підключити 200 користувачів.

Ціна без знижки:

10399 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax Hub 2 Plus

Для централі системи безпеки зв’язок із зовнішнім світом — критичний. Його надійність і стабільність — гарантія своєчасного передавання тривоги охоронній компанії та користувачам.

Hub 2 Plus зводить зв’язок в абсолют. Він має 4 канали зв’язку та працює у швидкісних мережах LTE. Така конфігурація дозволяє підключити пристрій до двох різних інтернет-провайдерів через Ethernet і Wi-Fi, а також до двох стільникових мереж. Водночас автоматичне перемикання між каналами займає секунди.

За фотоверифікацією — майбутнє охоронної індустрії. Ця технологія оптимальна як для комерційних, так для житлових об’єктів — вона доступна і поважає приватність людей. Анімовані серії знімків з датчиків руху MotionCam дозволяють оцінити, що відбувається на об’єкті в динаміці. Водночас камери активуються лише у разі тривоги.

Hub 2 Plus дозволяє підключити 200 датчиків MotionCam. І доставляє фотопідтвердження тривоги охоронній компанії і користувачам всього за 9 секунд. Навіть у разі підключення через SIM (завдяки підтримці швидкісних мереж LTE).

Hub 2 Plus дозволяє створити 64 сценарії і мінімізувати вплив людського фактора на безпеку. Хаб може вмикати і вимикати охорону об’єкта чи групи за розкладом. Миттєво активувати дим-машину, якщо в приміщення проникнуть. Знеструмити приміщення та ввімкнути аварійне освітлення у разі пожежі. Або перекрити воду у разі протікання. Керувати світлом, електрозамками, ролетами чи гаражними воротами, якщо зміниться статус охорони, після натискання кнопки або за тривогою датчика.

Бізнес-центри, заводи і багатоповерхові вілли з господарськими будівлями — Hub 2 Plus гарантує безпеку найскладніших об’єктів. Новий хаб контролює до 200 пристроїв системи безпеки. Його дальність зв’язку досягає 2000 метрів, а радіомережа системи може покрити до 35 км2. Hub 2 Plus дозволяє створити 25 груп охорони і підключити 200 користувачів, щоб розділити охорону об’єкта на зони та чітко розмежувати доступ співробітників.

Що б не сталося з Hub 2 Plus, охоронна компанія та користувачі будуть про це знати. Хаб неможливо непомітно вимкнути, коли об’єкт знято з-під охорони. Якщо зловмисник спробує зняти пристрій з кріплення, миттєво спрацює тривога за тампером. А про зникнення зв’язку з хабом сервер Ajax Cloud може сповістити вже за 60 секунд завдяки частим опитуваннями. Навіть якщо знеструмити будівлю, хаб боронитиме об’єкт до 15 годин завдяки вбудованому резервному акумулятору.

Технології зв’язку Hub 2 Plus

Jeweller

Централь Hub 2 Plus комунікує з пристроями системи безпеки за допомогою радіозв’язку на відстані до 2000 м. Двосторонній протокол Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням. А в разі перешкод або спроби глушіння Ajax переходить на вільну радіочастоту, сповіщаючи вас та охоронну компанію про ситуацію.

  • Радіус покриття до 2000 м
  • Двосторонній радіозв’язок
  • Шифрування модифікованим AES алгоритмом
  • Радіочастотний гопінг

Wings

Для передачі графічних даних Hub 2 Plus і MotionCam використовують радіопротокол Ajax Wings — високошвидкісний протокол передачі інформації, який був розроблений на основі Jeweller та успадкував його найкращі якості. Wings використовує виділену антену Hub 2 Plus для підвищення надійності каналу зв’язку.

Wings гарантує доставлення фотографій навіть за умов нестабільного рівня сигналу і перебоїв зв’язку завдяки вбудованим алгоритмам перевірки та дозавантаження пакетів.

Дальність передачі бездротового сигналу

2000 м

Максимальна кількість підключаються бездротових пристроїв (датчиків, брелоків, клавіатур і т.д.)

200 пристроїв

Частота бездротових датчиків

протокол Jeweller (868/915 МГц), радіопротокол Wings

Ємність вбудованого акумулятора

3 А * ч

Час роботи без електроживлення

15 часов

Гарантія

24 місяці

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 Plus чорна”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen + four =