авторизований партнер виробника
Перший представник Ajax у Львові

Авторизований партнер Ajax Systems у 2019 році

Наша команда інженерів офіційно представляє компанію Ajax Systems у Львові. З 2018 року налаштовуємо і встановлюємо системи безпеки Ajax. У 2019 році отримуємо сертифікат партнера, що дозволяє офіційно здійснювати продаж і технічне обслуговування обладнання від виробника Ajax Systems.

Авторизована компанія у 2020 році

Продовжуємо тримати високі стандарти від виробника і забезпечуємо гарантійне обслуговування охоронних систем. Надалі націлені на довгострокове партнерство з нашими клієнтами і забезпечуємо безкоштовну доставку обладнання на обєкти замовника та послуги пультової охорони на обладнанні Ajax. 

В той же час пропонуємо оптимальні ціни і акційні знижки на популярні комплекти. Інтегруємо камери для Ajax та надаємо консультації з технічних питань.

представник виробника у львові
сертифікат від аякс

Третій рік поспіль - представники №1 у Львові

Вже третій рік поспіль ми тримаємо високі стандарти виробника, як надійний партнер та інсталятор новаційних систем безпеки.

Щоб заслужити вашу довіру, ми надаємо комплексний захист вашого майна: від підключення сигналізації до пультової охорони вашого об’єкту.

Вже в котре цей сертифікат підтверджує, що наша компанія є авторизованою виробником і може здійснювати продаж та гарантійне обслуговування обладнання виробника Ajax Systems в Україні. Звертайтеся!