Датчик відкриття AJAX DoorProtect Fibra Black

DoorProtect Fibra Black – дротовий датчик відкриття, повідомляє про злом дверей або вікна. Призначений для використання усередині приміщень. Забезпечує дальність зв’язку з Hub по лінії Fibra до 2000 м. Поставляється у комплекті з двома магнітами: великий встановлюється на відстані до 2 см, малий – до 1 см. Клас захисту IP50. Живлення 24В.

Ціна без знижки:

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax DoorProtect Fibra Black
Ajax DoorProtect Fibra white визначає відкриття вікна або двері за допомогою геркона, на який впливає магнітне поле.
Комунікаційний протокол Fibra
Fibra успадкувала всі переваги бездротової лінійки Jeweller. Передача даних зашифрована та захищена від саботажу, безпрецедентна дальність та енергоефективність, віддалений контроль та обслуговування, максимально швидкий монтаж.

Fibra дозволяє будувати комплексний захист об’єктів без огляду на розмір, металеві та бетонні перекриття. Захист посилюють інформативні повідомлення та фотоверифікація тривог, повний контроль системи в реальному часі з програми та сценарії автоматизації.
Установка магніту праворуч/ліворуч від корпусу датчика
DoorProtect Fibra має два геркони, що дозволяє встановлювати магніт як з лівого, так і з правого боку датчика.
Чутливий елемент датчика – геркон (герметизований контакт). Це невелика колба, всередині якої знаходиться розімкнена контактна група. При піднесенні магніту до датчика утворюється магнітне поле, контакти датчика намагнічуються, притягуються та замикаються. Відкриття стулки або двері віддаляє магніт від геркона, що призводить до розмикання ланцюга і датчик фіксує відкриття.
Для створення магнітного поля датчику DoorProtect Fibra достатньо одного магніту. Використовуйте малий або великий магніт залежно від умов у місці встановлення.
Клеми для підключення стороннього НЗ датчика
До DoorProtect Plus Fibra можна підключити зовнішній дротовий НЗ-датчик (нормально закритий датчик). Це може бути датчик будь-якого типу: руху, відкриття, вібрації.
Область застосування Ajax DoorProtect Fibra Black
Датчик Ajax DoorProtect Fibra призначений для установки всередині житлових приміщень, таких як квартира, будинок, офіс, магазин. Діапазон робочих температур становить від -10°С до + 40°С. Корпус виконаний з пластика. Датчик розміщується всередині або зовні дверної коробки (віконної рами). При встановленні датчика на перпендикулярних площинах (всередині коробки/рами), використовуйте малий магніт з комплекту. Відстань між магнітом і датчиком не повинна перевищувати 1 см. Розміщуючи частини DoorProtect на одній площині, використовуйте великий магніт. Його поріг спрацьовування – 2 см.
Налаштування
Пристрій додається в систему шляхом зчитування QR-коду, зазначеного на корпусі. Підключення та управління здійснюється за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System, що встановлюється на смартфон.
Для управління датчиком за допомогою смартфона використовується програма Ajax Security System, яка доступна для безкоштовного скачування з Play Market і Apple Store.
Комплектація DoorProtect
датчик відкриття;
кріплення SmartBracket;
два магніти;
виносна клема;
монтажний комплект;
коротка інструкція.
Совместимость
Ajax DoorProtect Fibra сумісний із гібридними охоронними централями Hub Hybrid (2G) та Hub Hybrid (4G). Датчик забезпечує контроль приміщення, що охороняється, і передає тривожні оповіщення у разі несанкціонованого проникнення.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Датчик відкриття AJAX DoorProtect Fibra Black”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.