Датчик диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus білий

Датчик чадного газу FireProtect Plus з сенсорами температури повідомляє про появу диму та небезпечного рівня СО. Спрацьовує упродовж 60-90 хвилин у разі концентрації чадного газу 50 ppm/0,005%. Дальність зв’язку з централлю до 1 300 метрів по радіопротоколу Jeweller на частоті 868,0-868,6 МГц. Має вбудовану сирену 85 дБ. Встановлюється на стелю в місцях ймовірного виникнення пожежі. Працює від живлення 3 В від 2 шт. батарей CR2.

Ціна без знижки:

3099 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax FireProtect Plus
Датчик виявляє дим за допомогою камери з фотоелектричним сенсором. Додатковий хімічний елемент вловлює наявність чадного газу та б’є тривогу. Враховуючи те, що горіння деяких матеріалів відбувається без виділення диму, датчик також фіксує зміни температури. Коли функцію увімкнено, тривога спрацює, якщо температура приміщення підніметься до 60°С або в разі підвищення температури на 30° за 30 хвилин (навіть якщо вона нижче 60°С).

При виявленні пожежі (диму) датчик увімкне зумер — пожежну сирену чутно здалеку, а логотип засвітиться червоним кольором. Під’єднаний до охоронної системи датчик також відправить сигнал тривоги на хаб – користувач та охоронна компанія отримають відповідні повідомлення.

У моделі датчика FireProtect Plus додатково передбачена функція виявлення небезпечного рівня чадного газу (CO) у приміщенні. В разі перевищення визначеної межі концентрації CO у повітрі, датчик генерує тривогу.

Датчик спрацьовує:

упродовж 60-90 хвилин у разі концентрації чадного газу 50 ppm / 0,005%
протягом 10-40 хвилин у разі концентрації CO 100 ppm / 0,01 %
упродовж 3 хвилин у разі концентрації чадного газу 300 ppm / 0,03%

Область застосування Ajax FireProtect Plus
Датчик Ajax FireProtect Plus призначений для установки всередині житлових приміщень, таких як квартира, будинок, офіс, магазин. Діапазон робочих температур становить від 0°С до + 60°С. Корпус виконаний з пластика. Датчик повинен бути встановлений на стелі в найвищій точці, де концентруються гаряче повітря та дим.

Датчик працює в складі охоронної системи Ajax, підключається без дротів до охоронних централей Ajax Hub (Ajax Hub, Ajax Hub Plus, Ajax Hub 2, Ajax Hub 2 Plus, Ajax Rex). Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб виключити помилкові тривоги.

Налаштування
Пристрій додається в систему шляхом зчитування QR-коду, зазначеного на корпусі. Підключення та управління здійснюється за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System, що встановлюється на смартфон.

Для управління датчиком за допомогою смартфона використовується програма Ajax Security System, яка доступна для безкоштовного скачування з Play Market і Apple Store.

Функції захисту від саботажу
Датчик Ajax FireProtect Plus відповідає вимогам стандарту EN 14604:2005/AC:2008. Пристрій містить функції захисту від саботажу:

Аутентифікація для запобігання підміни;
Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку;
Тампер проти злому
Окрім цього, має двосторонній зв’язок між пристроями, саморегульовану потужність радіосигналу — до 20 мВт, блочне шифрування на основі алгоритму AES. Період опитування датчика — 12 – 300 с (налаштовується).

Комплектація FireProtect Plus
датчик диму;
кріплення SmartBracket;
дві батареї CR2 (встановлені);
резервна батарея CR2032 (встановлена);
монтажний комплект;
коротка інструкція.
Сумісність
Ajax FireProtect сумісний з бездротовою системою Ajax. Працює з Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Rex, ocBridge Plus, uartBridge. Для підключення датчика до сторонньої охоронної централі за допомогою модуля інтеграції uartBridge або ocBridge Plus, дотримуйтесь рекомендацій та інструкції відповідного пристрою.

Інші пристрої лінійки FireProtect
Датчик Ajax FireProtect забезпечує високий рівень захисту та задовольнить потреби найвибагливішого користувача. Зверніть увагу на інші модифікації датчика:

Ajax FireProtect – датчик диму з температурним сенсором.
Гарантійні зобов’язання
Гарантія на пристрої Ajax діє протягом двох років з дати покупки та не поширюється на комплектну батарею.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Датчик диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus білий”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.