Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor

Вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor оснащено захистом від маскування і імунітетом до тварин, повідомляє про вторгнення в охоронювану територію, детектує рух на відстані до 15 метрів. Забезпечує дальність зв’язку з Hub-ом до 1200 метрів по радіопротоколу Jeweller, робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Встановлюється на вуличну стіну на висоті від 0,8 до 1,3 метрів навпроти місць ймовірного проникнення зловмисників. Не реагує на тварин зростом до 80 сантиметрів (вага не має значення). Живлення 3В від 2х батарей CR123A. Є можливість підключення зовнішнього живлення DC 12 В ± 20%.

Ціна без знижки:

4849 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax MotionProtect Outdoor

Коли система перебуває під охороною, датчик постійно зчитує сигнали із двох PIR-сенсорів. Після виявлення руху MotionProtect Outdoor миттєво передає тривогу на хаб і блимає зеленим світлодіодом. Тривога буде відправлена хабу лише в разі детектування двома тепловими сенсорами датчика ідентичних сигналів про рух. Спрацювавши, поставлений на охорону датчик миттєво передає сигнал тривоги, активуючи підключені до хаба сирени й повідомляючи про небезпеку користувача та охоронну компанію.

Область застосування Ajax MotionProtect Outdoor
Датчик Ajax MotionProtect Outdoor призначений для установки на вулиці. Діапазон робочих температур становить від -25°С до + 60°С. MotionProtect Outdoor має бути розміщений на висоті 0,8 – 1,3 м. Корпус датчика розташовується таким чином, щоб вісь верхньої лінзи була паралельною рівню землі, а очікуваний шлях проникнення зловмисника пролягав перпендикулярно осі лінзи. Якщо ділянка нерівна, висоту встановлення необхідно рахувати від найвищої точки території, яку контролює датчик.

Датчик працює в складі охоронної системи Ajax, підключається без дротів до охоронних централей Ajax Hub (Ajax Hub, Ajax Hub Plus, Ajax Hub 2, Ajax Hub 2 Plus, Ajax Rex). Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб виключити помилкові тривоги. Датчик забезпечує контроль приміщення, що охороняється, та передає тривожні сповіщення в разі несанкціонованого проникнення.

Налаштування
Пристрій додається в систему шляхом зчитування QR-коду, зазначеного на корпусі. Підключення та управління здійснюється за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System, що встановлюється на смартфон.

Для управління датчиком за допомогою смартфона використовується програма Ajax Security System, яка доступна для безкоштовного скачування з Play Market і Apple Store.

Імунітет до тварин в Ajax MotionProtect Outdoor
Сенсори MotionProtect Outdoor виявляють вторгнення на територію, що охороняється, до того ж датчик може ігнорувати тварин, птахів, комах, а також погойдування невисоких рослин і дерев. Для цього в датчику застосовується система з двох PIR-сенсорів і двоетапний алгоритм аналізу сигналів LISA. При кожному виявленні руху алгоритм LISA в реальному часі аналізує і порівнює форми двох сигналів. Якщо форми схожі, датчик піднімає тривогу.

Функції захисту від саботажу
Датчик Ajax MotionProtect Outdoor має сертифікат надійності Grade 2 та відповідає вимогам стандарту PD 6662: 2017. Пристрій містить функції захисту від саботажу:

Антимаскування;
Аутентифікація для запобігання підміни;
Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку;
Тампер проти злому
Окрім цього, має двосторонній зв’язок між пристроями, саморегульовану потужність радіосигналу — до 20 мВт, блочне шифрування на основі алгоритму AES. Період опитування датчика — 12 – 300 с (налаштовується).

Комплектація MotionProtect Outdoor
датчик руху;
кріплення SmartBracket;
два елементи живлення CR123A (встановлені);
монтажний комплект;
коротка інструкція.
Сумісність
Ajax MotionProtect сумісний з бездротовою системою Ajax. Працює з Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Rex. Підключення до модулів інтеграції ocBridge Plus та uartBridge не передбачено.

Інші пристрої лінійки MotionProtect
Датчик Ajax MotionProtect Outdoor забезпечує високий рівень захисту та задовольнить потреби найвибагливішого користувача. Але якщо ви хочете додаткового захисту всередині приміщення, то зверніть увагу на наступні моделі:

Ajax MotionProtect – датчик руху з температурним сенсором;
Ajax MotionProtect Plus – датчик руху з додатковим мікрохвильовим сенсором. Дає додатковий захист від хибних спрацювань;
Ajax CombiProtect – датчик руху з додатковим сенсором розбиття віконного скла. Підійде якщо у вас 1-2 поверх або останній поверх багатоквартирного будинку,та вас цікавить якомога швидша реакція на інцидент;
Ajax MotionCam – датчик руху з можливістю фотоверифікації. Підійде якщо ви хочете максимально виключити помилкові спрацювання та мати візуальний контроль.
Гарантійні зобов’язання
Гарантія на пристрої Ajax діє протягом двох років з дати покупки та не поширюється на комплектну батарею.

Тип датчика

бездротової

Тип сенсора руху

піроелектричний сенсор

Дальність детектування руху

15 м

Горизонтальний кут детектування руху

90 °

Імунітет від домашніх тварин

до 80 см

Можливість зовнішнього застосування

є

Тип установки

кріплення на стіну

Висота інсталяції

0,8 – 1,3 м

Захист від злому Тампере

є

Дальність передачі бездротового сигналу

1200 м

частота передачі

868 МГц

Потужність радіопередавача датчиків

20 мВт

Тип елемента живлення

батарея CR123A

Термін роботи датчика від штатного елемента живлення

до 5 років

робоча напруга

3 В

робоча вологість

до 80%

Гарантія

24 міс

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.