Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect

Бездротовий датчик розбиття Ajax GlassProtect  повідомляє, якщо зловмисники розбили вікно в квартиру чи будинок. Встановлюється на віддалі до 9 метрів від вікна, де ймовірно буде вторгнення. GlassProtec відфільтровує події, що можуть провокувати хибні тривоги. Оснащений чутливим мікрофоном для виявлення характерного звуку розбиття скла. Забезпечує дальність зв’язку з Hub-ом на віддалі до 1 км. по радіопротоколу Jeweller. Робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Живлення пристрою від від батареї до 7 років.

Ціна без знижки:

1729 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax GlassProtect
GlassProtect оснащений чутливим електретним мікрофоном і налаштований для виявлення характерного звуку розбиття скла, який складається із низькочастотного удару та високочастотного дзвону уламків. Завдяки двоетапному виявленню розбиття скла, шанс хибного спрацьовування мінімальний. Після спрацьовування поставлений на охорону датчик GlassProtect моментально надсилає сигнал тривоги на хаб, активуючи під’єднані до хаба сирени та надсилаючи повідомлення користувачеві та охоронній компанії.

Область застосування Ajax GlassProtect
Датчик Ajax GlassProtect призначений для установки всередині житлових приміщень, таких як квартира, будинок, офіс, магазин. Діапазон робочих температур становить від -10°С до + 40°С. Корпус виконаний з пластика.

Датчик Ajax GlassProtect визначає розбиття скла на відстані до 9 метрів. Його мікрофон повинен розташовуватися по відношенню до вікна (вікон) під кутом не більше 90 градусів. Якщо вікно завешено щільними шторами, розмістіть датчик між ними і вікном. Наприклад, на віконному укосі. Інакше штори можуть заглушити звук розбиття скла і датчик не спрацює.

Датчик працює в складі охоронної системи Ajax, підключається без дротів до охоронних централей Ajax Hub (Ajax Hub, Ajax Hub Plus, Ajax Hub 2, Ajax Hub 2 Plus, Ajax Rex). Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб виключити помилкові тривоги. Датчик забезпечує контроль приміщення, що охороняється, та передає тривожні сповіщення в разі несанкціонованого проникнення.

Налаштування
Пристрій додається в систему шляхом зчитування QR-коду, зазначеного на корпусі. Підключення та управління здійснюється за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System, що встановлюється на смартфон.

Для управління датчиком за допомогою смартфона використовується програма Ajax Security System, яка доступна для безкоштовного скачування з Play Market і Apple Store.

Функції захисту від саботажу
Датчик Ajax GlassProtect має сертифікат надійності Grade 2 та відповідає вимогам стандарту PD 6662: 2017. Пристрій містить функції захисту від саботажу:

Дальність детектування розбиття скла

9 метрів

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.