Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke/CO) – бездротовий пожежний датчик з сенсорами диму, температури та чадного газу з незмінними батареями, чорний

Бездротовий пожежний датчик із вбудованою сиреною. Призначений для встановлення у приміщеннях. Модель із вбудованими батареями.
Визначає дим, підвищення температури та небезпечний рівень концентрації чадного газу.
Строк роботи від незмінних батарей 10 років. Після розрядження батарей датчик замінюють новим.
FireProtect 2 — це датчик нового покоління, розроблений для миттєвого розпізнавання пожежі. Унікальна димова камера не вимагає регулярного очищення, двоспектральний сенсор відрізняє дим від пари, термістор швидко реагує на горіння синтетичних матеріалів, а зручний софт мінімізує хибні спрацювання. Все це відповідає найсучаснішим стандартам пожежної безпеки. Датчик має продуману конструкцію та кріплення, що у поєднанні з налаштуваннями у смартфоні забезпечує простий та швидкий монтаж.

Ціна без знижки:

3999 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke/CO) – бездротовий датчик може детектувати дим, температуру та чадний газ. У нього є вбудована сирена для повідомлення про тривоги та інші події. Датчик може працювати як самостійно – без підключення до хабу, так й у складі системи безпеки Ajax.
Модель із вбудованими батареями. Строк роботи від незмінних батарей 10 років. Після розрядження батарей датчик замінюють новим.

 • Сенсор задимлення: у датчику FireProtect 2 використовується біспектральний оптичний сенсор з синім та інфрачервоним світлодіодами для виявлення диму. Датчик не реагує на водяну пару завдяки цьому сенсору. Камера диму в датчику FireProtect 2 захищена від пилу, бруду та комах.
 • Температурний сенсор: FireProtect 2 має два вбудовані термістори класу А1, які відповідають за виявлення різкого зростання температури та перевищення заданого порогу. Датчик сповістить про перевищення температурного порогу, якщо його значення перевищить +64°C. У разі різкого зростання температури на 10°C протягом однієї хвилини, датчик також повідомить про це. Якщо показник температури раптово збільшиться на 20°C або більше, датчик негайно відправить сигнал тривоги.
 • Сенсор CO (чадного газу): Для виявлення небезпечного рівня концентрації чадного газу в датчику FireProtect 2 використовується вбудований хімічний сенсор. Якщо рівень концентрації чадного газу досягне певного порогу, то запускається хімічна реакція, яка зчитується датчиком і перетворюється на сигнал тривоги. Датчик припинить сповіщати про небезпечний рівень чадного газу, як тільки рівень концентрації знизиться.
 • Вбудована сирена: датчик має вбудовану сирену (п’єзоелектричний зумер) гучністю до 85 дБ (на відстані 3 метрів від датчика) вмикається під час тривоги та інших подій. FireProtect 2 завжди активний, тому що реагує на пожежу цілодобово, незалежно від режиму охорони системи.
 • Синхронна тривога пожежних датчиків: у всіх пожежних датчиках FireProtect 2 є можливість синхронного спрацювання тривоги, що дозволяє увімкнути вбудовані сирени всіх пожежних датчиків у системі, як тільки хоча б один із датчиків фіксує тривогу.
 • Автономна робота датчика пожежі: датчик Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke/CO) можна використовувати самостійно без підключення до хабу Ajax. У разі автономної роботи, датчик буде сповіщати про пожежні тривоги за допомогою звукового сигналу і світлодіодної індикації, але не надсилатиме повідомлення.
 • Технічні характеристики:
  Чутливий елемент:
  Сенсор диму, Сенсор температури, CO (чадний газ)

  Сумісність:
  Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX, ReX 2

  Тип встановлення:
  всередині приміщень

  Тип сповіщення:
  світло-звуковий

  Гучність сирени:
  85 дБ

  Протокол зв’язку:
  Jeweller

  Потужність радіосигналу:
  20 мВт

  Макс. дистанція до централі:
  1700 м (на відкритому просторі)

  Тип елемента живлення:
  незмінні батареї

  Термін роботи від елемента живлення:
  до 10 років

  Діапазон робочих температур:
  від 0°С до +40°С

  Допустима вологість:
  до 80%

  Гарантія:
  24 місяці

  Розміри: 123.7 x 123.7 x 44.7 mm

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke/CO) – бездротовий пожежний датчик з сенсорами диму, температури та чадного газу з незмінними батареями, чорний”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.