IP-камера IMOU IPC-C22EP-A Cue 2 2Mpx – сумісна з Ajax

IP-камера IMOU Cue 2 інтегрується в додаток для керування системою Ajax простим скануванням QR-коду без додаткових налаштувань роутера, переналаштування портів або виділення статичної IP-адреси. Wi-Fi модуль дозволяє підключити камеру до мережі Інтернет без дротів. Висока деталізація відеозображення – 1920 х 1080 px – 2 Mpx, 16-ти кратний цифровий зум.

Вбудоване інфрачервоне підсвічування з дальністю до 10 метрів дозволить побачити те, що відбувається перед камерою в темряві. Широкий кут огляду по горизонталі 112°, фокусна відстань 2.8 мм.

Ціна без знижки:

2132 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Можливості IMOU Cue 2

IP-камера IMOU Cue 2 IPC-C22EP-A від бренду (Dahua) інтегрується в додаток для керування системою Ajax Systems простим скануванням QR-коду без додаткових налаштувань роутера, переналаштування портів або виділення статичної IP-адреси. Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє підключити камеру до мережі Інтернет без дротів. Висока деталізація відеозображення – 1920 х 1080 px – 2 Mpx, 16-ти кратний цифровий зум. Широкий кут огляду по горизонталі 112°, фокусна відстань 2.8 м.

Зручність використання Cue 2

Вбудоване інфрачервоне підсвічування з дальністю до 10 метрів дозволить побачити те, що відбувається перед камерою навіть в повній темряві. Архіву відео запису зберігається на SD-карту об’ємом до 256Гб, яку потрібно докуповувати.

 • Завдяки програмному датчику руху камера може вмикати відеозапис тільки при виявленні рухомих об’єктів в кадрі, а також надсилати тривожні повідомлення в додаток від виробника IP-камери
 • Високоефективна технологія обробки зображень знаходить людей на зображенні – відразу вмикає вбудовану сирену та надсилає повідомлення на смартфон, що значно знижує число помилкових тривог
 • Двосторонній аудіозв’язок, завдяки вбудованим мікрофону та динаміку
 • При визначенні Cue 2 аномального звуку, наприклад, плач дитини, на смартфон також може надсилатися тривожне повідомлення
 • Налаштування IPC-C22EP-A

  Підключення до мережі Інтернет через Wi-Fi. Живлення відбувається від блоку живлення 5 В. Зручний кронштейн-підставка дозволять встановити IP-відеокамеру на будь-яку плоску поверхню (полку, стелю, стіну, тощо). Інтеграція в додаток Ajax Security System (iOS | Android) простим зчитуванням QR-коду – аналогічно пристроям Ajax.

  Бренд

  Призначення

  Матриця

  Роздільна здатність

  Мікрофон

  ІЧ-підсвічування

  Гарантія

  Вага

  Розміри