Датчик відкривання Ajax DoorProtect Plus Fibra White

Комбінований датчик Ajax DoorProtect Plus Fibra – це дротовий шинний датчик відчинення, нахилу та удару для охоронної сигналізації Ajax, з можливістю підключення до нього додаткового стороннього дротового NC-датчика.

Ціна без знижки:

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Датчик відкриття Ajax DoorProtect Plus Fibra
Комбінований датчик Ajax DoorProtect Plus Fibra – це дротовий шинний датчик відчинення, нахилу та удару для охоронної сигналізації Ajax, з можливістю підключення до нього додаткового стороннього дротового NC-датчика. Також існує версія звичайного датчика відкриття Ajax DoorProtect Fibra.

Детектор дозволяє зафіксувати розкриття на 1-2 см стулок та нахил на 5° дверей, вікон, воріт або інших подібних об’єктів. Також через додаток можна налаштувати 3 рівні чутливості до ударів та інших вібрацій, щоб попередити про намагання просверлити чи вибити замок, розбити вітрину чи вікно.

Датчик надсилає миттєвий сигнал тривоги на централь по захищеному протоколу Fibra через дротову шину. Дальність зв’язку датчика з централлю близько 2000 метрів (при використанні для підключення – кабелю вита пара U/UTP cat.5).

Датчик DoorProtect Plus Fibra складається з двох модулів: один з яких (магніт) кріпиться на рухому сторону, а інший – на нерухому (включає в себе індикатор зеленого кольору, акселерометр і 2 геркони, що дозволяють встановити магніт з будь-якого боку датчика).

DoorProtect Plus Fibra має роз’єм для підключення нормально-закритого дротового датчика будь-якого типу: відчинення, руху, вібрації. Живлення на сторонній датчик подається окремо.

DoorProtect Plus Fibra під’єднується 4-жильним кабелем: 2 жили на живлення +24 В та 2 жили для передачі даних. Датчик має тампер відкриття і відриву від кріплень.

Пристрій призначений для використання всередині приміщень. Детектор встановлюється накладними методом і розміщується на будь-який тип поверхні смарт-кріпленням без необхідності розбирання. Випускається в чорному і білому кольорі.

Основне призначення Ajax DoorProtect Plus Fibra
Датчик відкриття DoorProtect Plus Fibra призначений для високоточної детекції злому і відкриття дверей та вікон в квартирі, будинку, офісі, вітрини в магазині та інших приміщеннях, який миттєво повідомить власнику про ознаки незаконного вторгнення.

Встановлюється в місцях найбільшої ймовірності проникнень на об’єкт, в тому числі на вікна, які залишаються відкритими на провітрювання, на мансардні та панорамні вікна. Спільно з іншими пристроями безпеки Ajax Systems, датчик забезпечує надійну роботу охоронної сигналізації, з можливістю поступового збільшення кількості підключених до системи пристроїв і її масштабування до комплексної системи безпеки.

Основні можливості Ajax DoorProtect Plus Fibra
Магнітоконтактний датчик відкриття DoorProtect Plus Fibra оснащений 2 герконами, що розраховані на спрацьовування понад 2 мільйонів разів. Поки геркон знаходиться в зоні дії постійного магніту, він замикає ланцюг. Як тільки магніт віддаляється від геркона, що відбувається при найменшому відкритті, ланцюг розмикається і датчик спрацьовує, відправляючи сигнал тривоги.

У комплекті до DoorProtect Plus Fibra йдуть два магніти, але для роботи з датчиком обирається та встановлюється лише один з них, в залежності він умов використання: малий з радіусом дії 1 см (для установки на перпендикулярних площинах – всередині коробки / рами) і великий магніт з порогом спрацьовування в 2 см (для розміщення на одній площині).

Окремо налаштовується сенсор удару, чутливість якого регулюється в межах З рівнів. Існує також функція пропуску реакції на перший удар.

Вбудований акселерометр фіксує зміну кута нахилу на 5° і більше. Це дозволяє встановлювати датчик на будь-який тип вікон, у тому числі і на мансардні, які часто знаходяться в режимі провітрювання. При цьому, перед встановленням під охорону, в налаштуваннях потрібно відключити магнітний датчик відкриття.

При підключенні до хабу Ajax, сигнали тривоги за 15 мілісекунд відправляється на телефон власника. Сигналізація Ajax має можливість прямого підключення на пульт охорони спеціалізованої організації (сьогодні близько 150 охоронних компаній України приймають на свій пульт сигналізацію Ajax).

Централь Ajax, використовуючи двосторонній зв’язок по протоколу Fibra, здійснює постійну перевірку працездатності детектора кожні 12-300 секунд (частота перевірки налаштовується). Доставка тривог відбувається миттєво, навіть при підключенні до системи 100 датчиків одночасно.

Протокол Fibra захищений блочним шифруванням з плаваючим ключем та автентифікацією пристроїв кожного сеансу зв’язку.

Передача даних про події здійснюється по протоколам Contact ID, SIA та ін. на централізований пульта охорони або до PRO Desktop.

Інсталяція та налаштування Ajax DoorProtect Plus Fibra

DoorProtect Plus Fibra, як й інші пристрої дротової лінійки Fibra, встановлюються лише акредитованими партнерами Ajax.

Монтаж здійснюється завдяки кріпленню SmartBracket. Встановлюється на будь-який тип вікон і дверей.

Один із двох магнітів, які йдуть в комплекті до датчика, кріпиться на рухому частину дверей / вікна з будь-якого боку від датчика.
Віддалене тестування та налагодження здійснюється через зручний мобільний додаток (iOS або Android). Підключення до системи – в один клік шляхом сканування QR коду або автоматично після сканування хабом усіх підключенних шинних пристроїв.
Основні технічні характеристики Ajax DoorProtect Plus Fibra
Тип датчика: дротовий шинний датчик відчинення / удару / нахилу
Спосіб встановлення: усередині приміщень
Чутливий елемент: геркон / акселерометр
Відкриття: 1-2см (малий та великий магніти)
Нахил: 5° або більше.
Чутливість до ударів: 3 рівні.
Сумісність: Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G)
Відправлення сигналу тривоги: 0.15с
Протокол: Fibra
Дальність дротового зв’язку з централлю: до 2000 м (U/UTP cat.5)
Період опитування датчика: 12-300 секунд
Ресурс роботи: 2 000 000 відчинень
Під’єднання зовнішнього датчика: NC датчик будь-якого типу
Тампер: є
Живлення: 24 В
Клас захисту: IP50
Діапазон температур: -10°С до + 40°С
Допустима вологість: до 75%
Габарити: 90.5 × 21 × 18.5 мм
Вага: 54 г

Комплектація
Дротовий датчик відкриття DoorProtect Plus Fibra – 1шт.
Кріпильна панель SmartBracket – 1шт.
Магніт великий – 1шт.
Магніт малий – 1шт.
Монтажний комплект – 1шт.
Інструкція – 1шт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Датчик відкривання Ajax DoorProtect Plus Fibra White”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.