Датчик відкриття дверей Ajax DoorProtect Plus

Датчик відкриття DoorProtect Plus black має сенсор удару і нахилу призначений для встановлення на двері чи вікно. Забезпечує дальність зв’язку з Hub-ом до 1200 метрів по радіопротоколу Jeweller, робочі частоти 868,0-868,6 МГц. Встановлюється на всі типи дверей: вхідні, вікна, сейф. Поставляється в комплекті з двома магнітами: великий встановлюється на відстані до 2 см, малий – до 1 см. Живлення 3В від батареї CR123A.

Ціна без знижки:

1549 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Функціональні можливості Ajax DoorProtect Plus
Повідомляє про перші ознаки вторгнення в приміщення через двері або вікно. Встановлюється також на мансардні вікна, які можна залишати відкритими, йдучи з дому. Працює до 5 років від комплектної батареї і відпрацьовує понад мільйон відкриттів.

Область застосування Ajax DoorProtect Plus
Датчик Ajax DoorProtect Plus призначений для установки всередині житлових приміщень, таких як квартира, будинок, офіс, магазин. Діапазон робочих температур становить від -10°С до + 40°С. Корпус виконаний з пластика. Датчик розміщується всередині або зовні дверної коробки (віконної рами).

DoorProtect Plus складається з двох частин: датчика з герконом та постійного магніту. Датчик комплектується двома магнітами — малим і великим, з радіусами дії магнітів 1 і 2 см відповідно. Датчик кріпиться на рухому стулку або висувну частину, магніт — на раму. Якщо геркон знаходиться в зоні дії магнітного поля, він замикає ланцюг – датчик закритий. Відкриття стулки віддаляє магніт від геркона, що призводить до розмикання ланцюга, і датчик фіксує відкриття.

Датчик можна розмістити горизонтально. Якщо немає потреби в детектуванні відчинення, використовуйте тільки блок з електронікою (без магнітів) та відключіть магнітний датчик в налаштуваннях. Датчик нахилу визначає відхилення пристрою у вертикальній площині відносно початкової позиції більш, ніж на 5°. DoorProtect Plus можна встановлювати на вікна, у тому числі мансардні, та ставити систему під охорону, коли вони знаходяться в режимі провітрювання (попередньо відключивши магнітний датчик у налаштуваннях).

Датчик працює в складі охоронної системи Ajax, підключається без дротів до охоронних централей Ajax Hub (Ajax Hub, Ajax Hub Plus, Ajax Hub 2, Ajax Hub 2 Plus, Ajax Rex). Отримані дані проходять цифрову обробку, щоб виключити помилкові тривоги. Датчик забезпечує контроль приміщення, що охороняється, та передає тривожні сповіщення в разі несанкціонованого проникнення.

Налаштування
Пристрій додається в систему шляхом зчитування QR-коду, зазначеного на корпусі. Підключення та управління здійснюється за допомогою мобільного застосунку Ajax Security System, що встановлюється на смартфон.

Для управління датчиком за допомогою смартфона використовується програма Ajax Security System, яка доступна для безкоштовного скачування з Play Market і Apple Store.

Функції захисту від саботажу
Датчик Ajax DoorProtect Plus має сертифікат надійності Grade 2 та відповідає вимогам стандарту PD 6662: 2017. Пристрій містить функції захисту від саботажу:

Аутентифікація для запобігання підміни;
Сповіщення про глушіння, шифрування зв’язку;
Тампер проти злому
Окрім цього, має двосторонній зв’язок між пристроями, саморегульовану потужність радіосигналу — до 20 мВт, блочне шифрування на основі алгоритму AES. Період опитування датчика — 12 – 300 с (налаштовується).

Комплектація DoorProtect Plus
датчик відкриття;
кріплення SmartBracket;
два магніти;
виносна клема;
елемент живлення CR123A (встановлено);
монтажний комплект;
коротка інструкція.
Сумісність
Ajax DoorProtect Plus сумісний з бездротовою системою Ajax. Працює з Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, Rex. Не сумісний з ocBridge Plus та uartBridge.

Тип датчика

бездротової

Тип установки

накладної

поріг спрацьовування

1 см / 2 см

Можливість зовнішнього застосування

немає

Дальність передачі бездротового сигналу

1000 м

частота передачі

868 або 915 МГц в залежності від місця розташування

Потужність радіопередавача датчиків

20 мВт

Модуляція радіосигналу датчика

FM

Тип елемента живлення

батарея типу CR123A

Термін роботи датчика від одного елемента живлення

до 5 років

робоча напруга

3 В

Діапазон робочих температур

0 ° С – + 50 ° С

робоча вологість

не більше 80%

Гарантія

24 міс.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Датчик відкриття дверей Ajax DoorProtect Plus”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.