Ajax Hub 2 (4G) – централь з фотопідтвердженням тревог – біла

Інтелектуальна централь для керування системою захисту Ajax, підтримує передачу фотографій від датчиків руху MotionCam. Для відправки сигналів тривоги власнику, а також на пульт охорони використовує 3 незалежні канали зв’язку: Ethernet та дві SIM-карти LTE/3G/2G.

Ціна без знижки:

8899 

В наявності

Використати знижку – 15%

Вкажіть номер телефону і наш експерт зв’яжеться з Вами, проконсультує та допоможе швидко оформити замовлення зі знижкою.

Оплата
Готівкою при отриманні товару Visa та MasterCard. Накладений платіж.

Обмін / повернення
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки.

Доставка
Безкоштовна доставка по Львову.

Ajax Hub 2 – інтелектуальна централь – керує роботою всіх охоронних датчиків і пристроїв системи захисту Ajax. Зв’язок між хабом та пристроями здійснюється завдяки бездротовому двосторонньому радіопротоколу Jeweller на відстані до 2000 м відкритого простору. Максимально можна підключити до 100 датчиків до Hub 2 одночасно.

Керування всією системою Ajax здійснюється через додаток з будь-якої точки світу (смартфони з операційною системою iOS або Android, а також комп’ютери з Windows або macOS). Для надійної і стабільної зв’язку з «зовнішнім світом» через хмарний сервіс Ajax Cloud – відправка тривог, отримання команд керування і ін. – Ajax Hub 2 використовує три незалежні канали: дротовий інтернет (Ethernet) та дві сім-карти LTE/3G/2G. Оптимізовані протоколи передачі і стиснення даних гарантують блискавичну доставку сигналів навіть при низькій або нестабільної швидкості Інтернет-з’єднання.
Про тривоги та інші події система Ajax оповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.

ajax hub 2 white wardrobe
ajax hub 2 malevich
ajax hub 2 white livingroom
ajax hub 2 motioncam white

Ключовою особливістю Hub 2 є сумісність з датчиком фотофіксації руху – Ajax MotionCam.

Як працює фотофіксація

Датчик детектує рух, робить серію фотографій, передає їх з даними про тривогу на Ajax Hub 2. Серію фото того, що відбувається можна відразу переглянути в додатку з керування системою безпеки.
Дана логіка роботи системи дозволяє уникнути помилкових викликів охоронної бригади швидкого реагування та в режимі реального часу, побачити й оцінити те, що відбувається на об’єкті за фотографіями.

Для передачі фотосерії використовується високошвидкісний радіопротокол передачі інформації – Ajax Wings. Додаткову надійність доставки даних навіть при слабкому рівні сигналу гарантує виділена антена централі Hub 2. На відміну від камер спостереження, фотофіксація за допомогою Ajax MotionCam, дає можливість побачити ситуацію, що відбувається навіть при швидкості Інтернет зв’язку 0,5 кбіт/c.

ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam
ajax hub 2 app motioncam

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ajax Hub 2 (4G) – централь з фотопідтвердженням тревог – біла”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.